”Пролісок”, Визирка

Адміністрація

Завідувач(директор): Стрельченко Олена Олексіївна

Стаж роботи на посаді: 10 років

Загальний стаж: 28 років

Освіта: вища, Рівненський педагогічний інститут, 1998 рік, викладач дошкільної педагогіки та психології, Бердичівське педагогічне училище 1992 рік, вихователь.

Має ІІ кваліфікаційну категорію вихователь, ІІ кваліфікаційна категорія інструктор з фізкультури.

 

Моя професія

         Директор ЗДО дуже складна та копітка професія. Від кого залежить грамотна робота закладу? Звісно, насамперед, від керівника. У тому, що завідувач має бути хорошим керівником, організатором, ніхто не сумнівається.

         Керувати професійно – справа складна. Справжній професіоналізм керівника- це уміння створити грамотний колектив.

         Дитячий садок не може бути схожим на школу чи інші навчальні заклади. Він – дитячий садок, він – для дітей. І той, хто там працює, має, насамперед, розуміти перспективу розвитку поки що маленької людини і нести за неї відповідальність.

          Директор дитсадочка повинен не тільки сам розуміти дітей, йому слід навчити цього вихователів і пильно стежити за їх педагогічною культурою. 

          Основа роботи керівника – це не керування, а подолання перешкод, які заважають нормально працювати колективу.

          Роки, проведені поряд з дітьми… Бачити те, як на твоїх очах відбувається становлення людської особистості - чи може бути щось краще, ніж дивитися в допитливі дитячі очі, довірливо держати в своїх руках тендітну дитячу долоньку?

          Бути причетною до цього, впливати на розвиток і виховання дітей – це є сенсом мого життя і моєю роботою.

         Завданням педагогічного колективу, який я очолюю є створення умов для розвитку компетентної особистості, поліпшення якості освітнього процесу, підвищення фахової майстерності кожного працівника, удосконалення взаємодії з батьками.

           Зміст освітньої роботи з дітьми нашого дошкільного закладу відповідає основним вимогам та концептуальним засадам Базового компоненту дошкільної освіти України – оволодіння змістом дошкільної освіти упродовж усього періоду дошкільного дитинства, визнання цінності кожної вікової сходинки в особистісному розвитку при повній реалізації дитиною своїх потенційних можливостей.

           Один із основних принципів нашої роботи – це відкритість. Ми завжди готові поділитись досвідом своєї роботи з колегами, з батьками. Тому запрошуємо всіх бажаючих, небайдужих до проблем дошкільного дитинства, відвідати наш сайт.

            Сподіваємось, що кожен знайде тут для себе корисну та цікаву інформацію.

 

        Святий обов’язок і почесна місія у мене, як у керівника закладу дошкільної осіти  - створити сучасний дитячий садок, в якому буде щасливою кожна дитина.

        Мої мрії в життя допомагають втілювати однодумці, мої колеги. Я переконана в тому, що педагогічні зусилля одного педагога малоефективні: для якісних змін у межах організації потрібна команда професіоналів, яка здатна творчо вирішувати завдання.

На це спрямована в дошкільному закладі робота різних фахівців:  медичної сестри, вихователів, музичного керівника, інструктора з фізкультури  тощо.

 

Шановні батьки!

Ми раді і вдячні тому, що Ви обрали саме наш дитячий садок для своїх дітей. Сподіваюсь на те, що час, проведений в «Проліску», стане радісним, цікавим не тільки для ваших дітей, а й для Вас. Разом з Вами ми допоможемо нашим дітям пізнати дошкільне дитинство, підготуватися до школи, навчитися товаришувати, радіти життю і людям! Бажаю всім радості, сімейної злагоди!

Заходьте на наші сторінки - і спілкуймося разом!

З повагою - Стрельченко О.О. 

 

Логін: *

Пароль: *