”Пролісок”, Визирка

Історична довідка та плани на майбутнє

Історична довідка

Дитячий садок почав будуватися в 70 роках 20 століття. Будував садок голова колгоспу ім..Чапаєва Нікітюк Григорій Терентійович.

Відкрився садок у грудні 1973 року.

Штат садочка на той час був 10 чоловік.  В садочку було десь 80 дітей.  Багато дітей ясельного віку, бо в садок приймали з 8 місячного віку. Садок працював цілодобово. Батьки за харчування в садочку не платили, продукти завозились з колгоспної комори., норми не встановлювались. В 1997 році садок був закритий.  Приміщення садка роздавали під квартири.

Директором колгоспу Гринюком В.Ф. було запропоновано розмістити в приміщенні дитячого садка класи початкової школи. До 2004 року в приміщенні дитячого садка навчались учні початкових класів.

В 2004 році за ініціативи директора Визирської ЗОШ І-ІІ ст..Гучок Н.І. та голови Визирської  сільської ради Ососкало І.А. школа стала НВК «ЗОШ І- ІІ ступенів – ДНЗ» , було відкрито 2 дошкільні групи.

            З 15 вересня 2010 року за рішенням сесії Визирської сільської ради було створено комунальну установу  - дошкільний навчальний заклад «Пролісок» с.Визирка, в якому функціонувало 4  різновікові групи .

В 2016 році заклад було переіменовано на Визирський дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) «Пролісок» Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області.

В  2019 році заклад було переіменовано на Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Пролісок» Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області. В закладі функціонує 4 групи(  І молодша(група раннього віку) , ІІ молодша, середня, старша).

В 2021 році заклад було переіменовано на Заклад дошкільної освіти(ясла-садок) "Пролісок" Визирської сільської ради Одеського району Одеської області .В закладі функціонує 4 групи.Кількість вихованців на кінець 2020-2021 н.р.- 65 дітей.

Пріоритетні напрямки роботи закладу

Забезпечення якісної освіти дошкільників шляхом формування інноваційної культури педагога як важливого чинника в реалізації Базового компонента дошкільної освіти , державних вимог до рівня сформованості життєвої компетентності особистості, освіченості, розвиненості й вихованості дошкільників перед вступом їх до школи.

В 2018 році розпочата робота по впровадженню та використанню сучасних технологій соціально-фінансової та економічної освіти дошкільників.

Продовжується робота по вдосконаленню національно-патріотичного виховання дошкільників шляхом створення відповідних умов для ефективної реалізації завдань з національно-патріотичного виховання дітей та активації творчого потенціалу педагогів.

Продовжена робота з формування у вихованців навичок спілкування  і ефективної взаємодії з однолітками та дорослими засобами творчих ігор, театралізованої діяльності, робота  з дитячою книгою.

Продовжується робота по вдосконаленню освітньої діяльності з дошкільниками щодо усвідомлення ними норм і правил здорового способу життя шляхом застосування сучасних методик формування у  дошкільників здоров'язбережувальної компетентності.

Продовжується робота з налагодження тісної взаємодії з родинами та громадськістю щодо надання якісної дошкільної освіти завдяки розширенню форм та видів співпраці з ними, прозорості та відкритості роботи закладу через роботу веб-сайту, створення відкритої групи ЗДО «Пролісок» Визирської сільської ради в мережі Facebook.

В  2016 році приймали участь у конкурсі  «Шукаємо нові обличчя»  від  журналу «Практика управління дошкільним закладом» , вихованець закладу отримав перемогу і його  фото було надруковане в журналі №10  2016 року.

В цьому навчальному році працюємо над формуванням екологічної культури, екологічної свідомості дітей дошкільного віку та продовжуємо роботу з фізичного виховання, впроваджуючи інноваційні педагогічні та здоров'язбережувальні технології, через профілактичні оздоровчі вправи та валеологічну освіту дошкільнят.

У 2021 році в садочку було проведено Заняття доброти  в 4 групах, виконавши всі умови наш заклад прийняв участь у розіграші призів від БФ"Щаслива лапа" та Фокстрот. Ми були  серед переможців та отримали приз - клавішник цифровий.

В садочку маємо живий куточок: шиншила Семен, папуга Роберт та акваріум з рибками.

 

Яким би ми хотіли бачити заклад в майбутньому?

Незвичного виду нове приміщення, з сучасним дизайном та всім необхідним для розвитку дітей: спортзал, актова зала, кімната релаксації(сенсорна), при можливості  -  басейн, клас з сучасним обладнанням для занять дошкільнят робототехнікою. 

На  ігрових  майданчиках сучасне ігрове обладнання, спортивний майданчик зі спец покриттям, тренажери , бігові доріжки.

Дуже хотіли б мати зимовий сад.

Сучасний харчоблок з усім необхідним обладнанням – запорука здоров’я всіх вихованців закладу.

Логін: *

Пароль: *