”Пролісок”, Визирка

Про нас

Мова навчання: українська

Кількість вихованців: 65 (в період адаптивного карантину)

Педагогічних працівників: 7

Технічних працівників:18

 

В закладі функціонує 4 групи(  І молодша(група раннього віку) , ІІ молодша, середня, старша). На період адаптивного карантину : 2 старших групи, середня та змішана. Тимчасово призупинено прийом нових вихованців до закладу в період карантинних обмежень(обмеження кількості дітей в групах).

 

Пріоритетні напрямки роботи закладу

Забезпечення якісної освіти дошкільників шляхом формування інноваційної культури педагога як важливого чинника в реалізації Базового компонента дошкільної освіти , державних вимог до рівня сформованості життєвої компетентності особистості, освіченості, розвиненості й вихованості дошкільників перед вступом їх до школи.

В 2018 році розпочата робота по впровадженню та використанню сучасних технологій соціально-фінансової та економічної освіти дошкільників.

Продовжується робота по вдосконаленню національно-патріотичного виховання дошкільників шляхом створення відповідних умов для ефективної реалізації завдань з національно-патріотичного виховання дітей та активації творчого потенціалу педагогів.

Продовжена робота з формування у вихованців навичок спілкування  і ефективної взаємодії з однолітками та дорослими засобами творчих ігор, театралізованої діяльності, робота  з дитячою книгою.

Продовжується робота по вдосконаленню освітньої діяльності з дошкільниками щодо усвідомлення ними норм і правил здорового способу життя шляхом застосування сучасних методик формування у  дошкільників здоров'язбережувальної компетентності.

Продовжується робота з налагодження тісної взаємодії з родинами та громадськістю щодо надання якісної дошкільної освіти завдяки розширенню форм та видів співпраці з ними, прозорості та відкритості роботи закладу через роботу веб-сайту, створення відкритої групи ЗДО «Пролісок» Визирської сільської ради в мережі Facebook, групах у вайбер для кожної вікової групи окремо.

В  2016 році приймали участь у фото-конкурсі  «Шукаємо нові обличчя»  від  журналу «Практика управління дошкільним закладом» , вихованець закладу отримав перемогу і його  фото було надруковане в журналі №10  2016 року.

В  2019 році приймали участь у фестивалі – конкурсі  «З любов'ю до дітей», педагог закладу Стрельченко О.О. зайняла ІІ місце.

В цьому2020-2021  навчальному році працюємо над формуванням екологічної культури, екологічної свідомості дітей дошкільного віку та продовжуємо роботу з фізичного виховання, впроваджуючи інноваційні педагогічні та здоров'язбережувальні технології, через профілактичні оздоровчі вправи та валеологічну освіту дошкільнят.

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *