”Пролісок”, Визирка

ПРАВИЛА  РОБОТИ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ  (ЯСЛА-САД) «ПРОЛІСОК»  В ПЕРІОД АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ

 

 

1.Режим роботи закладу під час адаптивного карантину з 7.30 до 18.00
2.З  1 листопада прийом дітей до 8.00 ранку. За зверненнями батьків, чергова група -  з 6.50 год. Прийом здійснюється на вході до закладу, при несприятливих погодних умовах - на вході до приміщення.
3.Дітей до дошкільного закладу приводять виключно батьки або законні представники
4.Батьки, або особи, що їх замінюють, повинні бути в захисних масках так щоб були прикриті ніс та рот.
5.Біля входу на територію дошкільного закладу  відповідальні здійснюють початковий температурний скринінг із занесенням показників у відповідний журнал. Поточний скринінг дітей проводиться кожні 4 години.
6. У разі виявлення підвищеної температури тіла понад 37.2 у дитини або ознаки респіраторних захворювань:
- При проведенні початкового температурного скринінгу – не допускається до відвідування  ЗДО 
- При поточному скринінгу – ізолюються з відповідним інформуванням батьків та їх подальшим зверненням до сімейного лікаря
7. Після температурного скринінгу батьки передають дитину вихователю
8. ВХІД НА ТЕРИТОРІЮ БАТЬКАМ (ЗАКОННИМ ПРЕДСТАВНИКАМ) лише при наявності маски, яка прикриває рот та ніс. ВХІД СТОРОННІМ ОСОБАМ ЗАБОРОНЕНО.
9.Всі питання обговорюються в телефонному режимі або через спілкування в соціальних мережах
10.Іграшки приносити з дому ЗАБОРОНЕНО
11. Змінні речі дитини мають бути складені в рюкзак, ввечері забирають додому, оскільки шафки та роздягальня додатково дезінфікується
12.Всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей (термометрія, миття рук, навчання правилам етикету під час чхання та кашлю тощо) проводиться в ігровій формі та за особистим прикладом працівників закладу
13.Харчування дітей організовано таким чином, щоб мінімізувати кількість дітей за одинм столом (1 оба 2 дитини навпроти)    
14.Кількість вихованців у кожній групі – 10.
15.Право забрати дитину  мають батьки або особи віком від 18 років  лише при наявності письмової заяви від батьків(або осіб, що їх замінюють), яка зареєстрована  згідно чинного законодавства у директора(завідувача) закладу.

 

Логін: *

Пароль: *